-->

GİRİŞİMCİLİK DERSİNDE İSG ÖĞRENCİLERİMİZ YİNE BİR SOSYAL SORUMLULUK FAALİYETİ GERÇEKLEŞTİRDİ: SOSYAL GİRİŞİMCİLER AİBÜ’LÜLER

28 Mart 2018

Seben İzzet Baysal Meslek Yüksekokulu İş Sağlığı ve Güvenliği programı ikinci sınıf öğrencileri, öğretim görevlisi Tuğçe ÜNER’in sunmakta olduğu Girişimcilik dersi uygulaması olarak Sosyal Sorumluluk uygulaması gerçekleştirmişlerdir.

 

Seben kapalı pazar yerinde gerçekleşen faaliyetimizde kendi ürettikleri ürünlerin satışını yapabilme fırsatı bulan öğrencilerimiz, geliştirdikleri fikir ve inovatif yaklaşımlarıyla dikkat çekip büyük ilgi görmüşlerdir.

Kazançlarını Sosyal Sorumluluk ve Duyarlılık Öğrenci Topluluğuna teslim eden İSG öğrencilerimizin istediği şekilde, net gelir “KİMSESİZ ÇOCUKLARA” ve “MEHMETÇİK VAKFI’NA” bağışlanmıştır.

Güler yüzü ve nezaketi ile öğrencilerimize destek veren ve ağırlayan Seben Kaymakam Vekilimiz Sayın İdil ÖZDEMİR’e,

Öğrencilerimize faaliyetlerini uygulamak için yer temin eden ve destek veren Seben Belediye Başkanı Sayın Süleyman ÖZBAĞ’a,

Seben’deki tüm duyarlı kurum amir ve çalışanlarına, esnafımıza, Seben halkına;

Ayrıca bizden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Seben İzzet Baysal Meslek Yüksekokulu Müdürümüz Sayın Dr. Öğretim Üyesi Macit DEMİRER’e, tüm kurum personelimize ve emeklerini, belki de hayatlarındaki ilk kazançlarını tanımadıkları güzel insanlara gönderen iyi yürekli tüm öğrencilerimize sonsuz teşekkürler.

DUYURULAR

Top