-->

ÖĞRENCİLERİMİZİN GENİŞ KATILIMI İLE İZZET BAYSAL KUZGÖLCÜK' TE VE ANIT MEZARDA ANILDI

08 Mart 2017

BOLU'ya eğitim ve sağlık alanında 141 tesis kazandıran ve Meslek Yüksekokulumuzda eğitim olanağı sağlayan vakfın kurucusu hayırsever işadamı İzzet Baysal, ölümünün 17'inci yıldönümünde anıt mezarı başında saat 14.00 düzenlenen törenle anıldı.

Anıt mezarda düzenlenen törenden önce Seben Kuzgölcük Köyü' nde İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet BAYSAL' ın , Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz' ın , Seben Belediye Başkanı Süleyman ÖZBAĞ' ın , Yüksekokul Müdürümüz Yrd.Doç.Dr. Macit DEMİRER' in, değerli hocalarımızın ve 90 kıymetli öğrencimizin katılımı ile anıldı. Anma Köy Camiinde okunan mevlidi Şerif ile başladı. Mevlidin okunmasının ardından köy meydanına kurulan masalarda, konuklara kahvaltı ikram edildi ve ardından Merhum Baysal için dua okundu.

İzzet Baysal Vakfı' nın eğitime çok büyük emekler verdiği açıktır bunun en güzel örneği Meslek Yüksekokulumuzdur. Bize bu eğitim yuvasını kazandıran vakfın kuruculuğunu yapan İzzet BAYSAL' ı rahmetle anıyor ve sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Ayrıca düzenlenen törene öğrencilerimizin katılımını sağlamak için araç tahsisinde bulunan Seben Belediye Başkanı Süleyman ÖZBAĞ' a teşekkür ederiz.

DUYURULAR

Top